Yhteystiedot

Tulos Helsinki Oy

Salomonkatu 17 B (6. kerros)
00100 Helsinki
Puhelin: +358 9 611 112
Sähköposti: yhteys@tulos.fi
Laskutustiedot

Liiketoiminta-alueiden yhteyshenkilöt:

Timo Ronkainen

Chief Executive Officer

timo.ronkainen@tulos.fi

+358 40 078 6162

Sylvia Väänänen

Director, Strategy & Insight

sylvia.vaananen@tulos.fi

+358 50 586 6418

Joonas Imeläinen

Planning Director

joonas.imelainen@tulos.fi

+358 40 763 1809

Sofie Segercrantz

Client Director

sofie.segercrantz@tulos.fi

+358 40 832 9092

Aleksandr Simukovic

Head of Programmatic

aleksandr.simukovic@tulos.fi

+358 50 564 7309

Tommi Karvinen

Senior Consultant

tommi.karvinen@tulos.fi

+358 40 520 4808

Niko Karppinen

Senior SEO & Marketing Automation Consultant

niko.karppinen@tulos.fi

+358 45 185 6777

Oona Silén

Chief Happiness Officer

oona.silen@tulos.fi

+358 40 342 4233

Tatu Hirvonen

Chief Financial Officer

tatu.hirvonen@tulos.fi

+358 50 573 3126