Yhteystiedot

Tulos Helsinki Oy

Salomonkatu 17 B (6. kerros)
00100 Helsinki
Puhelin: +358 9 611 112
Sähköposti: yhteys@tulos.fi
Laskutustiedot

Liiketoiminta-alueiden yhteyshenkilöt:

lasse larvanko

Lasse Larvanko

Chief Executive Officer

lasse.larvanko@tulos.fi

+358 50 369 8023

Suvi Johansson

Partner

suvi.johansson@tulos.fi

+358 40 594 0517

Timo Ronkainen

Timo Ronkainen

Member of the Board

timo.ronkainen@tulos.fi

+358 40 078 6162

Sofie Segercrantz

Head of Paid and Social

sofie.segercrantz@tulos.fi

+358 40 832 9092

Aleksandr Simukovic

Head of Programmatic

aleksandr.simukovic@tulos.fi

+358 50 564 7309

Simo Orpana

Head of Owned Media

simo.orpana@tulos.fi

+358 50 566 7164

Tiina Torvinen

tiina.torvinen@tulos.fi

+358 40 583 0143

Tatu Hirvonen

Tatu Hirvonen

Chief Financial Officer

tatu.hirvonen@tulos.fi

+358 50 573 3126