Yhteystiedot

Tulos Helsinki Oy

Salomonkatu 17 B (6. kerros)
00100 Helsinki
Puhelin: +358 9 611 112
Sähköposti: yhteys@tulos.fi
Laskutustiedot

Liiketoiminta-alueiden yhteyshenkilöt:

 Jussi Rautjärvi  Suvi Johansson  Sofie Segercrantz

Asiakkuudet ja myynti

Jussi Rautjärvi
Client Director
jussi.rautjarvi@tulos.fi
+358 50 306 2515

Asiakaskokemus

Suvi Johansson
Head of Customer Experience, Digital Strategist
suvi.johansson@tulos.fi
+358 40 594 0517

Online-mainonta

Sofie Segercrantz
Team Leader
sofie.segercrantz@tulos.fi
+358 40 832 9092

   Simo Orpana  Mikko Yli-Erkkilä

Ohjelmallinen ostaminen

Aleksandr Simukovic
Head Of Programmatic
aleksandr.simukovic@tulos.fi
+358 50 564 7309

Hakukoneoptimointi

Simo Orpana
Team Leader
simo.orpana@tulos.fi
+358 50 566 7164

Sisältömarkkinointi

Mikko Yli-Erkkilä
Digital Strategist
mikko.yli-erkkila@tulos.fi
+358 44 276 2203

 Eeva Honkala  Janne Ruokonen  Tatu Hirvonen

Markkinoinnin optimointi ja automaatio

Eeva Honkala
Digital Strategist
eeva.honkala@tulos.fi
+358 50 375 9436

Digimarkkinoinnin koulutus

Janne Ruokonen
Senior Advisor
janne.ruokonen@tulos.fi
+358 50 409 0549

Taloushallinto

Tatu Hirvonen
Chief Financial Officer
tatu.hirvonen@tulos.fi
+358 50 573 3126