Yhteystiedot

Tulos Helsinki Oy

Salomonkatu 17 B (6. kerros)
00100 Helsinki
Puhelin: +358 9 611 112
Sähköposti: yhteys@tulos.fi
Laskutustiedot

Liiketoiminta-alueiden yhteyshenkilöt:

 lasse larvanko  Suvi Johansson
Timo Ronkainen

Asiakkuudet ja myynti

Lasse Larvanko
Chief Executive Officer
lasse.larvanko@tulos.fi
+358 50 369 8023

Asiakaskokemus

Suvi Johansson
CX Business Unit Director, Digital Strategist
suvi.johansson@tulos.fi
+358 40 594 0517

Maksettu media

Timo Ronkainen
Member of the Board
timo.ronkainen@tulos.fi
+358 40 078 6162

 Sofie Segercrantz  
Simo Orpana
 Hakusanamainonta

Sofie Segercrantz
Head of Paid and Social
sofie.segercrantz@tulos.fi
+358 40 832 9092

Ohjelmallinen ostaminen

Aleksandr Simukovic
Head of Programmatic
aleksandr.simukovic@tulos.fi
+358 50 564 7309

Hakukoneoptimointi  ja Sisältömarkkinointi

Simo Orpana
Head of Owned Media
simo.orpana@tulos.fi
+358 50 566 7164

 Eeva Honkala
Janne Ruokonen
 Tatu Hirvonen

Markkinoinnin optimointi ja automaatio

Eeva Honkala
Digital Strategist
eeva.honkala@tulos.fi
+358 50 375 9436

Digimarkkinoinnin koulutus

Janne Ruokonen
Senior Advisor
janne.ruokonen@tulos.fi
+358 50 409 0549

Taloushallinto

Tatu Hirvonen
Chief Financial Officer
tatu.hirvonen@tulos.fi
+358 50 573 3126