Tulos Enemmän oikeita asiakkaita verkosta

Yhteystiedot

Kun haluat enemmän tulosta markkinoinniltasi, ota yhteyttä, niin kerromme lisää.

Tulos Helsinki Oy
Salomonkatu 17 B ( 6. kerros )
00100 Helsinki

Puhelin: +358 9 611 112
Myynti: +358 50 574 7381 / Nicolas Fogelholm
Sähköposti:

Emme ota paperisia laskuja vastaan käyntiosoitteeseen. Laskutustietomme ovat: Tulos Helsinki Oy, 2173649-8

1. Verkkolaskut

Verkkolaskuosoite: FI8380001271176316
Operaattori: Sampo Pankki (DABAFIHH)
Aineistomuoto: Finvoice, Vastaanottajan y-tunnus toimitettava verkkolaskulla

2. Paperilaskut

Tulos Helsinki Oy
Ostolaskut 7310D
PL 72
00521 Helsinki

TULOSLAISET

Lasse Larvanko

Puhelin: +358 50 369 8023
Sähköposti: lasse.larvanko@tulos.fi
Lassen esittely

Nicolas Fogelholm
Puhelin: +358 50 574 7381
Sähköposti: nicolas.fogelholm@tulos.fi
Nicon esittely

Suvi Johansson
Puhelin: +358 40 594 0517
Sähköposti: suvi.johansson@tulos.fi
Suvin esittely

Toni Voutilainen
Puhelin: +358 50 35 777 25
Sähköposti: toni.voutilainen@tulos.fi
Tonin esittely

Heli Viljanen
Puhelin +358 40 865 8475
Sähköposti: heli.viljanen@tulos.fi
Helin esittely

Jenni Siikaniva
Puhelin +358 44 0200 878
sähköposti: jenni.siikaniva@tulos.fi
Jennin esittely

Katja Siljala (äitiysvapaalla)
Puhelin +358 50 568 9177
sähköposti: katja.siljala@tulos.fi
Katjan esittely

Suvi Kava
Puhelin +358 50 409 3209
sähköposti: suvi.kava@tulos.fi
Suvin esittely

Jussi Ronkainen
Puhelin +358 40 510 6924
sähköposti: jussi.ronkainen@tulos.fi
Jussin esittely

Janne Ruokonen
Puhelin +358 50 409 0549
sähköposti: janne.ruokonen@tulos.fi
Jannen esittely

Matias Vahtola
Puhelin +358 50 331 7178
sähköposti: matias.vahtola@tulos.fi
Matiaksen esittely

Marika Jiménez
Puhelin +358 45 866 0800
sähköposti: marika.jimenez@tulos.fi
Marikan esittely

Marko Merisavo
Puhelin +358 50 300 2519
sähköposti: marko.merisavo@tulos.fi
Markon esittely

Heidi Hentula
Puhelin +358 44 0546138
sähköposti: heidi.hentula@tulos.fi
Heidin esittely

Matti Niskanen
Puhelin +358 50 438 9109
sähköposti: matti.niskanen@tulos.fi
Matin esittely

Mikko Yli-Erkkilä
Puhelin: +358 44 276 2203
sähköposti: mikko.yli-erkkila@tulos.fi
Mikon esittely

Olli Kopakkala
Puhelin: +358 40 465 9790
sähköposti: olli.kopakkala@tulos.fi
Ollin esittely

Pelle Westerberg
Puhelin: +358 400 180 668
sähköposti: pelle.westerberg@tulos.se

Pia Maria Halttunen
Puhelin: +358 40 561 5615
sähköposti: piamaria.halttunen@tulos.fi
Pia Marian esittely

Sofie Segercrantz
Puhelin: +358 40 8329092
sähköposti: sofie.segercrantz@tulos.fi
Sofien esittely

Tom Norrgrann
Puhelin: +358 40 7527306
sähköposti: tom.norrgrann@tulos.fi
Tomin esittely

Jaakko Knuutila
Puhelin: +358 45 1702686
sähköposti: jaakko.knuutila@tulos.fi
Jaakon esittely

Pia From
Puhelin: +358 40 7401325
Sähköposti: pia.from@tulos.fi
Pian esittely

Petteri Laesvuori
Puhelin: +358 505700191
petteri.laesvuori@tulos.fi

Timo Filppula
Puhelin: +358 40 8679978
Sähköposti: timo.filppula@tulos.fi
Timon esittely

Yury Tikhomirov
Sähköposti: yury.tikhomirov@tulos.fi
Yuryn esittely

Joachim Granberg
Puhelin: +358 50 3533932
Sähköposti: joachim.granberg@tulos.fi
Joachimin esittely

Ota yhteyttä

Syötä yhteystietosi ja viestisi alla oleviin kenttiin ja klikkaa lähetä-nappia, niin otamme yhteyttä sinuun.

Tuomme sivuillesi kävijöitä ja muutamme heidät asiakkaiksi. Tulos.

Copyright Tulos Helsinki Oy 2008-2014.