lasse_larvanko_2

Lasse Larvanko

Chief Executive Officer

lasse.larvanko@tulos.fi

+358 50 369 8023

Pia Maria Halttunen

Pia Maria Halttunen

Chief Operating Officer

piamaria.halttunen@tulos.fi

+358 40 561 5615

nico

Nicolas Fogelholm

Senior Advisor

nicolas.fogelholm@tulos.fi

+358 50 574 7381

Jarno Rantala

Jarno Rantala

Senior Advisor

jarno.rantala@tulos.fi

+358 50 460 5590

Tatu Hirvonen

Tatu Hirvonen

Business Controller

tatu.hirvonen@tulos.fi

+358 50 573 3126

suvi

Suvi Johansson

Digital Strategist, Partner

suvi.johansson@tulos.fi

+358 40 594 0517

jenni-siikaniva-tulos-helsinki

Jenni Siikaniva

Chief Happiness Officer

jenni.siikaniva@tulos.fi

+358 44 020 0878

janne

Janne Ruokonen

Sales and Marketing

janne.ruokonen@tulos.fi

+358 50 409 0549

Asiakkuudet

jussi_rautjarvi

Jussi Rautjärvi

Client Director

jussi.rautjarvi@tulos.fi

+358 50 306 2515

Susa-Koivunen-TulosOy

Susa Koivunen

Key Account Manager

susa.koivunen@tulos.fi

+358 40 099 2319

hanna

Hanna Nordgren

Key Account Manager

hanna.nordgren@tulos.fi

+358 40 533 4143

katja_kokko

Katja Kokko

Key Account Manager

katja.kokko@tulos.fi

+358 44 074 9497

Anne-Koskela-Tulos-Helsinki

Anne Koskela

Key Account Manager
(vanhempainvapaalla)

Mainonta

sofie

Sofie Segercrantz

Team Leader

sofie.segercrantz@tulos.fi

+358 40 832 9092

joachim

Joachim Granberg

joachim.granberg@tulos.fi

+358 50 353 3932

Rolf Henriksson

Rolf Henriksson

rolf.henriksson@tulos.fi

+358 40 020 5240

Linda Kämäräinen

Linda Kämäräinen

linda.kamarainen@tulos.fi

+358 40 503 3571

yury

Yury Tikhomirov

yury.tikhomirov@tulos.fi

+358 50 577 4420

toni

Toni Voutilainen

toni.voutilainen@tulos.fi

+358 50 357 7725

Risto-Silvennoinen

Risto Silvennoinen

risto.silvennoinen@tulos.fi

+358 50 598 1855

Miia Eeronheimo

Miia Eeronheimo

miia.eeronheimo@tulos.fi

+358 43 820 0747

Tiina Tikkinen

Tiina Tikkinen

Programmatic Manager

tiina.tikkinen@tulos.fi

+358 40 168 2133

teemu_vuorinen

Teemu Vuorinen

teemu.vuorinen@tulos.fi

+358 40 839 8571

Mikko Pylkkänen

Mikko Pylkkänen

SEM Specialist

mikko.pylkkanen@tulos.fi

+358 50 409 7253

Hakukoneoptimointi

Simo_pieni

Simo Orpana

Team Leader

simo.orpana@tulos.fi

+358 50 566 7164

Terhi Aho

Terhi Aho

terhi.aho@tulos.fi

+358 50 307 8888

Tom

Tom Norrgrann

SEO Specialist

tom.norrgrann@tulos.fi

+358 40 752 7306

Aleksi Rastas

Aleksi Rastas

aleksi.rastas@tulos.fi

+358 44 351 2226

mikko

Mikko Yli-Erkkilä

mikko.yli-erkkila@tulos.fi

+358 44 276 2203

suvi k

Suvi Kava

(vanhempainvapaalla)

Markkinoinnin optimointi ja automaatio

jaakko

Jaakko Knuutila

Team Leader

jaakko.knuutila@tulos.fi

+358 45 170 2686

Eeva Honkala

Eeva Honkala

eeva.honkala@tulos.fi

+358 50 375 9436

marko p

Marko Polojärvi

marko.polojarvi@tulos.fi

+358 50 367 3593

Tiina_Torvinen_96

Tiina Torvinen

tiina.torvinen@tulos.fi

+358 40 583 0143